onsemi MC33153DR2G 8-SOIC Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
166,14 TL
17,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC33153DR2G
Stok Adedi
1
Fiyat
3,08 USD + KDV
MC33153DR2G, IGBT ve N-kanal MOSFET sürmek için tek kanallı low-side gate sürücü entegresidir. 11V-20V besleme aralığında çalışır ve tepe çıkış akımı source 1A, sink 2A değerlerindedir. SMD montaja uygun 8-SOIC pakettedir ve tipik yükselme/düşme süresi 17ns/17ns’dir.
MC33153DR2G IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
| Ürün Kodu | MC33153DR2G |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1A, 2A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.2V, 3.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 17ns, 17ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 11V ~ 20V |
MC33153DR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!