Microchip TC4427AEUA713 8-MSOP Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
176,96 TL
18,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC4427AEUA713
Stok Adedi
0
Fiyat
3,28 USD + KDV
Microchip TC4427AEUA713, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve 8-MSOP (SMD) pakettedir. 2 bağımsız sürücü kanalı sunar, tepe çıkış akımı 1.5A source/sink ve besleme gerilimi 4.5V-18V aralığındadır. Tipik yükselme/düşme süresi 25ns olup çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TC4427AEUA713 IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP
| Ürün Kodu | TC4427AEUA713 |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.5A, 1.5A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 25ns, 25ns |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
TC4427AEUA713 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!