Microchip MCP23S17T-E/ML 28-QFN (6x6) Entegre Devre
172,03 TL
18,00 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23S17T-E/ML
Stok Adedi
1
Fiyat
3,18 USD + KDV
Microchip MCP23S17T-E/ML, SPI arayüzlü 16 bit I/O genişletici entegredir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, 10 MHz saat frekansını destekler ve kesme (interrupt) çıkışı bulunur. 28-VQFN exposed pad (28-QFN 6x6) SMD pakettedir, çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP23S17T-E/ML IC I/O EXPANDER SPI 16B 28QFN
| Ürün Kodu | MCP23S17T-E/ML |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | SPI |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Package / Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23S17T-E/ML Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!