Microchip MCP23008-E/SS 20-SSOP I2C 8Bit I/O Genişletici Entegre Devre
120,63 TL
12,62 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23008-E/SS
Stok Adedi
1
Fiyat
2,23 USD + KDV
Microchip MCP23008-E/SS, I²C arayüzlü 8 adet I/O hattı sunan bir I/O genişletici entegredir. 1.8V-5.5V besleme aralığında çalışır, 20-SSOP SMD pakettedir ve kesme (interrupt) çıkışı ile POR özelliği bulunur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP23008-E/SS IC I/O EXPANDER I2C 8B 20SSOP
| Ürün Kodu | MCP23008-E/SS |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23008-E/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!