Microchip MCP2200T-I/SS 20-SSOP USB 2.0-UART Entegre Devre
211,29 TL
22,10 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP2200T-I/SS
Stok Adedi
1
Fiyat
3,91 USD + KDV
MCP2200T-I/SS, USB 2.0 ile UART arasında köprü görevi gören entegre devredir. 3V-5.5V besleme aralığında çalışır ve tipik 13mA akım tüketimine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
MCP2200T-I/SS IC USB 2.0 - UART 20SSOP
| Ürün Kodu | MCP2200T-I/SS |
| Current - Supply | 13mA |
| Function | Bridge, USB to UART |
| Interface | UART |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | USB |
| Standards | USB 2.0 |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
MCP2200T-I/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!