Microchip LAN9303I-ABZJ 3 Port Ethernet Switch 56-QFN Entegre Devre
732,88 TL
76,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LAN9303I-ABZJ
Stok Adedi
0
Fiyat
13,59 USD + KDV
LAN9303I-ABZJ, Microchip üretimi 3 port 10/100Base-T/TX Ethernet switch entegresidir. I²C arayüzü ile kontrol edilir, 3.3V besleme ile çalışır ve tipik 190mA akım tüketir. 56-VFQFN (8x8) Exposed Pad pakettedir ve -40°C ile 85°C aralığında çalışır.
LAN9303I-ABZJ IC ETHER SW 3PORT 16BIT 56QFN
| Ürün Kodu | LAN9303I-ABZJ |
| Current - Supply | 190mA |
| Function | Switch |
| Interface | I²C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protocol | Ethernet |
| Standards | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Supplier Device Package | 56-QFN (8x8) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
LAN9303I-ABZJ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!