Microchip AT24MAC402-MAHM-T 2Kbit I2C EEPROM Entegre Devre
34,49 TL
3,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AT24MAC402-MAHM-T
Stok Adedi
1
Fiyat
0,64 USD + KDV
Microchip AT24MAC402-MAHM-T, I²C arayüzlü 2Kbit (256x8) non-volatile EEPROM bellek entegresidir. 1.7V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 1MHz saat frekansını destekler. SMD montaja uygun 8-UDFN (2x3) pakettedir, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C aralığındadır.
AT24MAC402-MAHM-T IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8UDFN
| Ürün Kodu | AT24MAC402-MAHM-T |
| Access Time | 550 ns |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 2Kb (256 x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (2x3) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
AT24MAC402-MAHM-T Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!