Microchip AT24CM02-SSHD-B 2Mbit I2C EEPROM 8-SOIC Entegre Devre
209,98 TL
21,97 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AT24CM02-SSHD-B
Stok Adedi
1
Fiyat
3,89 USD + KDV
Microchip AT24CM02-SSHD-B, I2C arayüzlü 2Mbit (256K x 8) non-volatile EEPROM bellek entegresidir. 1 MHz saat frekansını destekler, 2.5V–5.5V besleme aralığında çalışır ve 8-SOIC SMD pakettedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C, yazma çevrim süresi 10 ms’dir.
AT24CM02-SSHD-B IC EEPROM 2MBIT I2C 1MHZ 8SOIC
| Ürün Kodu | AT24CM02-SSHD-B |
| Access Time | 450 ns |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 2Mb (256K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 10ms |
AT24CM02-SSHD-B Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!