Microchip AT24C32D-XHM-T 32Kbit I2C EEPROM Entegre Devre
33,13 TL
3,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AT24C32D-XHM-T
Stok Adedi
1
Fiyat
0,61 USD + KDV
Microchip AT24C32D-XHM-T, 32Kbit (4K x 8) kapasiteli, I2C arayüzlü non-volatile EEPROM bellek entegresidir. 1.7V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 1MHz saat frekansını destekler. 8-TSSOP SMD pakettedir, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
AT24C32D-XHM-T IC EEPROM 32KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
| Ürün Kodu | AT24C32D-XHM-T |
| Access Time | 550 ns |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 32Kb (4K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
AT24C32D-XHM-T Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!