Microchip AT24C16D-STUM-T 16Kbit I2C EEPROM Entegre Devre
32,30 TL
3,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AT24C16D-STUM-T
Stok Adedi
1
Fiyat
0,60 USD + KDV
Microchip AT24C16D-STUM-T, 16Kbit (2K x 8) kapasiteli, I2C arayüzlü kalıcı (non-volatile) EEPROM entegredir. 1.7V–3.6V besleme aralığında çalışır ve 1 MHz saat frekansını destekler. SOT-23-5 (TSOT-23-5) SMD pakettedir, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
AT24C16D-STUM-T IC EEPROM 16KBIT I2C SOT23-5
| Ürün Kodu | AT24C16D-STUM-T |
| Access Time | 450 ns |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 16Kb (2K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!