MCP23S18-E/MJ Microchip 16Bit SPI I/O Expander 24-QFN Entegre Devre
174,06 TL
18,21 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23S18-E/MJ
Stok Adedi
1
Fiyat
3,22 USD + KDV
MCP23S18-E/MJ, SPI arayüzlü 16 bit I/O genişletici entegre devredir. 1.8V-5.5V besleme aralığında çalışır, 10 MHz saat frekansını destekler ve kesme (interrupt) çıkışı bulunur. 24-QFN (4x4) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
MCP23S18-E/MJ IC I/O EXPANDER SPI 16B 24QFN
| Ürün Kodu | MCP23S18-E/MJ |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | - |
| Interface | SPI |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open Drain |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23S18-E/MJ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!