MCP23S08T-E/SO Microchip 8Bit SPI I/O Expander 18-SOIC Entegre Devre
124,61 TL
13,04 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23S08T-E/SO
Stok Adedi
1
Fiyat
2,31 USD + KDV
MCP23S08T-E/SO, SPI arayüzlü 8 adet I/O hattı sağlayan I/O genişletici entegredir. 1.8V-5.5V besleme aralığında çalışır, 10 MHz saat frekansını destekler ve kesme çıkışı ile POR özelliği bulunur. SMD montaja uygun 18-SOIC kılıftadır ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
MCP23S08T-E/SO IC I/O EXPANDER SPI 8B 18SOIC
| Ürün Kodu | MCP23S08T-E/SO |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | SPI |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-SOIC |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23S08T-E/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!