MCP23017T-E/SS Microchip 16Bit I2C I/O Expander 28-SSOP Entegre Devre
136,74 TL
14,31 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23017T-E/SS
Stok Adedi
1
Fiyat
2,53 USD + KDV
MCP23017T-E/SS, I²C arayüzlü 16 adet GPIO sağlayan I/O genişletici entegredir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, push-pull çıkış yapısına ve kesme (interrupt) çıkışına sahiptir. 28-SSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
MCP23017T-E/SS IC I/O EXPANDER 16BIT I2C 28SSOP
| Ürün Kodu | MCP23017T-E/SS |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23017T-E/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!