MCP23017-E/ML Microchip 28-VQFN (6x6) I2C 16 I/O Entegre Devre
149,97 TL
15,69 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23017-E/ML
Stok Adedi
1
Fiyat
2,78 USD + KDV
MCP23017-E/ML, I²C arayüzlü 16 bit I/O genişletici entegredir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, kesme (interrupt) çıkışı ve POR özelliği bulunur. 28-VQFN Exposed Pad (28-QFN 6x6) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
MCP23017-E/ML IC I/O EXPANDER I2C 16B 28QFN
| Ürün Kodu | MCP23017-E/ML |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Package / Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23017-E/ML Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!