MCP23008T-E/SO Microchip 8Bit I2C I/O Expander 18-SOIC Entegre Devre
110,85 TL
11,60 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23008T-E/SO
Stok Adedi
1
Fiyat
2,05 USD + KDV
MCP23008T-E/SO, I²C arayüzlü 8 adet GPIO sağlayan I/O genişletici entegredir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, 18-SOIC SMD pakettedir ve kesme (interrupt) çıkışı ile POR özelliği bulunur. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP23008T-E/SO IC I/O EXPANDER I2C 8B 18SOIC
| Ürün Kodu | MCP23008T-E/SO |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-SOIC |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23008T-E/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!