MCP23008-E/P Microchip I2C 8Bit I/O Genişletici 18-PDIP Entegre Devre
116,36 TL
12,17 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23008-E/P
Stok Adedi
1
Fiyat
2,15 USD + KDV
MCP23008-E/P, I²C arayüzlü 8 bit I/O genişletici entegredir ve 18-PDIP (DIP-18) kılıfta sunulur. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, kesme (interrupt) çıkışı ve POR özelliği bulunur. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
MCP23008-E/P IC I/O EXPANDER I2C 8B 18DIP
| Ürün Kodu | MCP23008-E/P |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-PDIP |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23008-E/P Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!