MCP1703T-5002E/MB Microchip SOT-89-3 5V 250mA Entegre Devre
58,22 TL
6,09 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP1703T-5002E/MB
Stok Adedi
1
Fiyat
1,07 USD + KDV
MCP1703T-5002E/MB, Microchip üretimi sabit 5V çıkışlı, 250mA lineer voltaj regülatörüdür. SOT-89-3 (TO-243AA) SMD pakettedir, maksimum 16V giriş gerilimi ile çalışır ve tipik 5 µA düşük boşta akım değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre koruma özellikleri bulunur.
MCP1703T-5002E/MB IC REG LINEAR 5V 250MA SOT89-3
| Ürün Kodu | MCP1703T-5002E/MB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 250mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-243AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 44dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.65V @ 250mA |
MCP1703T-5002E/MB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!