Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MC34071P (MC34071) DIP-8 Entegre Devre Hakkında
MC34071P (MC34071) DIP-8 OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Current - Supply | 1.9mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 13V/µs |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Gain Bandwidth Product | 4.5 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |