MC33269DTRK-5.0G onsemi 5V 800mA DPAK Entegre Devre
47,67 TL
4,99 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC33269DTRK-5.0G
Stok Adedi
1
Fiyat
0,88 USD + KDV
MC33269DTRK-5.0G, onsemi üretimi 5V sabit çıkışlı, pozitif lineer regülatör entegresidir. 800mA çıkış akımı sağlar ve maksimum 20V giriş gerilimi ile çalışır. DPAK (TO-252-3) SMD pakettedir; aşırı sıcaklık ve kısa devre koruması içerir.
MC33269DTRK-5.0G IC REG LINEAR 5V 800MA DPAK
| Ürün Kodu | MC33269DTRK-5.0G |
| Control Features | - |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.35V @ 800mA |
MC33269DTRK-5.0G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!