Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
M95M01-RMN6TP 1Mbit SPI EEPROM 8-SOIC Entegre Devre
M95M01-RMN6TP
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
M95M01-RMN6TP 1Mbit SPI EEPROM 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M95M01-RMN6TP, SPI arayüzlü 1Mbit (128K x 8) non-volatile EEPROM bellek entegresidir. 16 MHz saat frekansına kadar çalışır ve 1.8V-5.5V besleme aralığını destekler. 8-SOIC SMD pakette, -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
M95M01-RMN6TP IC EEPROM 1MBIT SPI 16MHZ 8SO
| Ürün Kodu | M95M01-RMN6TP |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 16 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Size | 1Mb (128K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |