Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
M34E02-FDW6TP 2Kbit I2C EEPROM 8-TSSOP Entegre Devre
M34E02-FDW6TP
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
M34E02-FDW6TP 2Kbit I2C EEPROM 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M34E02-FDW6TP, 2Kbit (256x8) kapasiteli, I2C arayüzlü kalıcı bellek (EEPROM) entegresidir. 1.7V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 8-TSSOP SMD kılıftadır. Çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
M34E02-FDW6TP IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
| Ürün Kodu | M34E02-FDW6TP |
| Access Time | 900 ns |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 2Kb (256 x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |