Görsel mevcut değil
M24C04-RDW6TP 4Kbit I2C EEPROM 8-TSSOP Entegre Devre
M24C04-RDW6TP
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
M24C04-RDW6TP 4Kbit I2C EEPROM 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M24C04-RDW6TP, 4Kbit (512x8) kapasiteli, I2C arayüzlü kalıcı EEPROM bellek entegresidir. 1.8V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 8-TSSOP SMD pakettedir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
M24C04-RDW6TP IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP
| Ürün Kodu | M24C04-RDW6TP |
| Access Time | 900 ns |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 4Kb (512 x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |