Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM4890MX SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LM4890MX SOIC-8 AMP CLASS AB MONO 1W 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Tip | Class AB |
| Çıkış Tipi | 1-Channel (Mono) |
| Features | Depop |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1W x 1 @ 8Ohm |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Audio |
| Thermal Protection | 1 |