Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM3900N (LM3900) DIP-14 Entegre Devre Hakkında
LM3900N (LM3900) DIP-14 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-PDIP |
| Current - Supply | 6.2mA (x4 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 20V/µs |
| Current - Input Bias | 30 nA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | - |
| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.4 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |