Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM384N PDIP-14 Entegre Devre Hakkında
LM384N PDIP-14 AMP CLASS AB MONO 5.5W 14DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 12V ~ 26V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-PDIP |
| Tip | Class AB |
| Çıkış Tipi | 1-Channel (Mono) |
| Features | Short-Circuit and Thermal Protection |
| Max Output Power x Channels @ Load | 5.5W x 1 @ 8Ohm |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Audio |