Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM348N (LM348) DIP-14 Entegre Devre Hakkında
LM348N (LM348) DIP-14 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-DIP |
| Current - Supply | 2.1mA (x4 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 0.5V/µs |
| Current - Input Bias | 30 nA |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 44 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |