LM217LD13TR 8-SOIC Ayarlanabilir Pozitif Regülatör Entegre Devre
35,43 TL
3,71 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM217LD13TR
Stok Adedi
1
Fiyat
0,66 USD + KDV
STMicroelectronics LM217LD13TR, 8-SOIC kılıfta yüzey montaj ayarlanabilir pozitif lineer voltaj regülatörüdür. 1.2V ile 37V arası ayarlanabilir çıkış ve 100mA çıkış akımı sunar, maksimum giriş gerilimi 40V’tur. -40°C ile 125°C çalışma aralığına sahiptir ve aşırı sıcaklık ile kısa devre koruması içerir.
LM217LD13TR IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
| Ürün Kodu | LM217LD13TR |
| Control Features | - |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!