Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AP4511GH (4511GH) TO-252-5 15(12)A 35V Mosfet Transistör
AP4511GH
- Kılıf / Paket
- —
AP4511GH (4511GH) TO-252-5 15(12)A 35V Mosfet Transistör Hakkında
AP4511GH (4511GH) TO-252-5 15(12)A 35V Mosfet Transistör
| Transistör | Tip | MOSFET |
|---|---|
| Vds - Drain-Source Voltajı | 35V |
| Rds On - Drain-Source Direnci | 0.03(0.048)Ohm |
| Id Drain Akımı | 15(12)A |
| Pd | Güç Dağılımı | 10.4W |
| Vgs - Gate-Source Voltajı | 20V |
| Tj - Bağlantı Sıcaklığı Aralığı | 150°C |
| tr - Yükselme Süresi | 7(6)nS |
| Output Capacitance | 150(165)pF |
| Kanal Kontrol Tipi | N ve P Kanal |