Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AP4506GEH (4506GEH) TO-252-5 9(8)A 30V Mosfet Transistör
AP4506GEH
- Kılıf / Paket
- —
AP4506GEH (4506GEH) TO-252-5 9(8)A 30V Mosfet Transistör Hakkında
AP4506GEH (4506GEH) TO-252-5 9(8)A 30V Mosfet Transistör
| Transistör | Tip | MOSFET |
|---|---|
| Vds - Drain-Source Voltajı | 30V |
| Rds On - Drain-Source Direnci | 0.024(0.036)Ohm |
| Id Drain Akımı | 9(8)A |
| Pd | Güç Dağılımı | 3.1W |
| Vgs - Gate-Source Voltajı | 20V |
| Tj - Bağlantı Sıcaklığı Aralığı | 150°C |
| tr - Yükselme Süresi | 18(16)nS |
| Output Capacitance | 100(220)pF |
| Kanal Kontrol Tipi | N ve P Kanal |