Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AP4502GM (AP4502, 4502GM) SO-8 8.3(5)A 20V Mosfet Transistör
AP4502GM
- Kılıf / Paket
- —
AP4502GM (AP4502, 4502GM) SO-8 8.3(5)A 20V Mosfet Transistör Hakkında
AP4502GM (AP4502, 4502GM) SO-8 8.3(5)A 20V Mosfet Transistör
| Transistör | Tip | MOSFET |
|---|---|
| Vds - Drain-Source Voltajı | 20V |
| Rds On - Drain-Source Direnci | 0.016(0.04)Ohm |
| Id Drain Akımı | 8.3(5)A |
| Pd | Güç Dağılımı | 2W |
| Vgs - Gate-Source Voltajı | 12V |
| Tj - Bağlantı Sıcaklığı Aralığı | 150°C |
| tr - Yükselme Süresi | 13(17)nS |
| Output Capacitance | 325(90)pF |
| Kanal Kontrol Tipi | N ve P Kanal |