Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
STP80NF12, P80NF12 N-Kanal 80A 120V TO-220 Mosfet Transistör
STP80NF12
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STP80NF12, P80NF12 N-Kanal 80A 120V TO-220 Mosfet Transistör Hakkında
| Transistör | Tip | MOSFET |
|---|---|
| Vds - Drain-Source Voltajı | 120V |
| Rds On - Drain-Source Direnci | 0.018Ohm |
| Id Drain Akımı | 80A |
| Mosfet | Kanal Tipi | N-Kanal |
| Pd | Güç Dağılımı | 300W |
| Vgs - Gate-Source Voltajı | 20V |
| Tj - Bağlantı Sıcaklığı Aralığı | 175°C |
| tr - Yükselme Süresi | 145nS |
| Etiket Kodu ( Marking ) | P80NF12 |
| Cd - Drain-Source Kapasitansı | 600pF |