Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
BAV3004W (BAV3004W_R1_00001) 350V 200mA(DC) SOD123 Diyot
BAV3004W_R1_00001
- Üretici
- Panjit
- Kılıf / Paket
- —
BAV3004W (BAV3004W_R1_00001) 350V 200mA(DC) SOD123 Diyot Hakkında
BAV3004W (BAV3004W_R1_00001) 350V 200mA(DC) SOD123 Diyot
| Kılıf | SOD-123 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Üretici Paket/Kılıf | SOD-123 |
| Hız | Small Signal - 200mA (Io) Any Speed |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 240 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 200 mA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA (DC) |
| Diode Type | Standard |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Vr- F | 1pF @ 0V 1MHz |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 350 V |