Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TLP705(TP,F), SOP-6 Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 100°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 6-SDIP Gull Wing |
| Current - Output High- Low | 300mA- 300mA |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Optical Coupling |
| Current - Peak Output | 450mA |
| Approval Agency | UR |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 20 mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 10kV/µs |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 170ns- 170ns |
| Voltage - Output Supply | 10V ~ 20V |
| Parça Durumu | Obsolete |