Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TLP350(TP1,F), SMD-8 Entegre Devre Hakkında
| Kılıf | 8-SMD- Gull Wing |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 100°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SMD |
| Current - Output High- Low | 2A- 2A |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Optical Coupling |
| Current - Peak Output | 2.5A |
| Approval Agency | UR |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 20 mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Rise / Fall Time (Typ) | 15ns- 8ns |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 15kV/µs |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 500ns- 500ns |
| Voltage - Output Supply | 15V ~ 30V |
| Parça Durumu | Active |