Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TLP155E(TPL,E(T)), MFSOP-6 Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 100°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 6-SO- 5 Lead |
| Current - Output High- Low | 400mA- 400mA |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Optical Coupling |
| Current - Peak Output | 600mA |
| Approval Agency | CSA- cUL- UL |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 20 mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.55V |
| Rise / Fall Time (Typ) | 35ns- 15ns |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 15kV/µs |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 170ns- 170ns |
| Voltage - Output Supply | 10V ~ 30V |
| Parça Durumu | Active |