Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TLP131(GB-TPL,F), MFSOP-6 Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 100°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 6-MFSOP- 5 Lead |
| Çıkış Tipi | Transistor with Base |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | DC |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2µs- 3µs |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 100% @ 5mA |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3µs- 3µs |
| Current Transfer Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Parça Durumu | Obsolete |