Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
SPW35N60C3, 35N60C3 N-Kanal 34.6A 600V TO-247 Mosfet Transistör
SPW35N60C3
- Üretici
- Infineon
- Kılıf / Paket
- —
SPW35N60C3, 35N60C3 N-Kanal 34.6A 600V TO-247 Mosfet Transistör Hakkında
| Transistör | Tip | MOSFET |
|---|---|
| Vds - Drain-Source Voltajı | 600V |
| Rds On - Drain-Source Direnci | 0.1Ohm |
| Id Drain Akımı | 34.6A |
| Mosfet | Kanal Tipi | N-Kanal |
| Pd | Güç Dağılımı | 313W |
| Vgs - Gate-Source Voltajı | 20V |
| Tj - Bağlantı Sıcaklığı Aralığı | 150°C |
| tr - Yükselme Süresi | 5nS |
| Etiket Kodu ( Marking ) | 35N60C3 |
| Cd - Drain-Source Kapasitansı | 1500pF |