Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OP747AR (OP747) SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
OP747AR (OP747) SOIC-14 OPAMP GP 4 CIRCUIT Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-TSSOP |
| Current - Supply | 320µA (x4 Channels) |
| Çıkış Tipi | Rail-to-Rail |
| SR - Slew Rate | 0.2V/µs |
| Current - Input Bias | 5 nA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Gain Bandwidth Product | 700 kHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |