Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
NJM4580D (4580D, JRC4580D) DIP-8 Entegre Devre Hakkında
NJM4580D (4580D, JRC4580D) DIP-8 AUDIO 2 CIRCUIT 8DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-DIP |
| Current - Supply | 6mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 5V/µs |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Gain Bandwidth Product | 15 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Amplifikatör Tipi | Audio |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |