Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OP297GSZ (OP297G, OP297) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
OP297GSZ (OP297G, OP297) SOIC-8 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Current - Supply | 525µA (x2 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 0.15V/µs |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Current - Output / Channel | - |
| Gain Bandwidth Product | 500 kHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 80 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |