Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OP27GPZ (OP27G, OP27) PDIP-8 Entegre Devre Hakkında
OP27GPZ (OP27G, OP27) PDIP-8 OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Current - Supply | - |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 2.8V/µs |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Current - Output / Channel | - |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |