Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OP2177ARZ (OP2177) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
OP2177ARZ (OP2177) SOIC-8 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Current - Supply | 400µA (x2 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 0.7V/µs |
| Current - Input Bias | 500 pA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 15 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |