Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OP215GPZ (OP215) PDIP-8 Entegre Devre Hakkında
OP215GPZ (OP215) PDIP-8 OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8CERDIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-CERDIP |
| Current - Supply | 7mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 18000V/µs |
| Current - Input Bias | 15 pA |
| Current - Output / Channel | - |
| Gain Bandwidth Product | 5.4 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 36 V |
| Amplifikatör Tipi | J-FET |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |