Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX472CSA (MAX472) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
MAX472CSA (MAX472) SOIC-8 CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Current - Supply | 20µA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | - |
| Current - Input Bias | 20 µA |
| Current - Output / Channel | - |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 120 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Amplifikatör Tipi | Current Sense |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |