Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LTC1050CS8 (LTC1050 - 1050) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LTC1050CS8 (LTC1050 - 1050) SOIC-8 OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SO |
| Current - Supply | 1mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 4V/µs |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Current - Output / Channel | - |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 0.5 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.75 V |
| Amplifikatör Tipi | Chopper (Zero-Drift) |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |