Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
IXCP10M90S TO-220 Entegre Devre Hakkında
IXCP10M90S TO-220 CURRENT REGULATOR TO220AB Entegre Devre
| Kılıf | TO-220-3 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 150°C |
| Üretici Paket/Kılıf | TO-220-3 |
| Function | Current Regulator |
| Current - Output | 100mA |
| Doğruluk | - |
| Voltage - Input | 900V |
| Sensing Method | - |
| Product Category | PMIC - Current Regulation/Management |