Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
BCR8PM-12L 8A 600V TO-220F Triyak Hakkında
BCR8PM-12L 8A 600V TO-220F Triyak
| Kılıf | TO-220-3 Full Pack |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çalışma Sıcaklığı | - |
| Üretici Paket/Kılıf | TO-220F |
| Konfigürasyon | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 30 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50- 60Hz (Itsm) | 80A @ 60Hz |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 8 A |
| Triac Type | Standard |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | - |