Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
BCR08AM-12, TO-92 Triyak Hakkında
Low Power Use 600V 0.8A TO-92 Kılıf Triyak
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Konfigürasyon | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50- 60Hz (Itsm) | 8A @ 60Hz |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 800 mA |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 2 V |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Catalog | Thyristors - TRIACs |