Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AOP605 (P605) DIP-8 7.5(6.6)A 30V Mosfet Transistör
AOP605
- Üretici
- Magnachip Semiconductor
- Kılıf / Paket
- —
AOP605 (P605) DIP-8 7.5(6.6)A 30V Mosfet Transistör Hakkında
AOP605 (P605) DIP-8 7.5(6.6)A 30V Mosfet Transistör
| Transistör | Tip | MOSFET |
|---|---|
| Vds - Drain-Source Voltajı | 30V |
| Rds On - Drain-Source Direnci | 0.028(0.035)Ohm |
| Id Drain Akımı | 7.5(6.6)A |
| Pd | Güç Dağılımı | 2.5W |
| Vgs - Gate-Source Voltajı | 20V |
| Tj - Bağlantı Sıcaklığı Aralığı | 150°C |
| tr - Yükselme Süresi | 4.1(5.7)nS |
| Output Capacitance | 102(190)pF |
| Kanal Kontrol Tipi | N ve P Kanal |