Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
XR2211CN (XR2211) DIP-14 Entegre Devre Hakkında
XR2211CN (XR2211) DIP-14 TELECOM INTERFACE 14DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 20V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-PDIP |
| Arayüz | - |
| Function | FSK Demodulator |
| Current - Supply | 5mA |
| Number of Circuits | - |
| Product Category | Interface - Telecom |
| Power (Watts) | 900 mW |